Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Палестинці та ізраїльтяни рівномірно заслуговують жити в безпеці – Байден

Адміністрація США обговорює з Палестиною та Ізраїлем припинення конфлікту між ними. Також Штати залучають до цього регіональних партнерів.

Про це заявив 46-й президент США Джо Байден у відеозаписі під час заходу, присвяченому мусульманському святу Курбан-байрам.

-Моя адміністрація має намір продовжувати залучати палестинців, ізраїльтян та інших регіональних партнерів до роботи із забезпечення сталого спокою, – сказав він.

За словами Байдена, у Штатах вважають, що громадяни Палестини та Ізраїлю рівномірно заслуговують жити в безпеці, користуватися свободою, процвітанням і демократією.

Водночас, за даними американських видань, певні мусульманські правозахисні групи в США бойкотували цей захід.

Окрім того, вони заявили, що американська адміністрація нібито допомагає, заохочує та виправдовує ізраїльські авіаційні удари по людям у секторі Газі.

Загострення на Близькому Сході

10 травня загострився . У цей день почалися активні бойові дії.

Сутички спалахнули, коли ізраїльська влада вирішила виселити кілька палестинських сімей із району Шейх-Джарра в східному Єрусалимі, який є спірною територією.

Вплинуло на загострення ситуації й рішення міської влади не допустити мусульман на Храмову гору під час ходи в День Єрусалима, який відзначали 10 травня.

За дні протистояння Ізраїль і сектор Гази випустили в бік один одного тисячі ракет.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-05-17 07:22:10