Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Падає і піднімається: польський депутат намагався прорвати кордон з Білоруссю

Польський депутат Франтішек Стерчевскі з якимось пакунком біжить, падає і знову підіймається, а за ним гоняться кілька правоохоронців. Ці кадри погоні потрапили в мережу.

 

Стерчевскі просто хотів допомогти мігрантам і передати їм пакунок з ліками. Але ця спроба виявилася безуспішною. Прикордонники затримали польського депутата.

На польсько-білоруському кордоні зараз живуть кілька десятків мігрантів. Така ситуація склалася через те, що нинішній режим Білорусі сприяє незаконній міграції до ЄС. Білоруські прикордонники пропускають мігрантів через свій кордон, а назад – ні.

– У людей, які потрапили до пастки, немає ні їжі, ні води. Щонайменше чотири людини потребують негайної медичної допомоги. Тому я сьогодні зробив усе можливе, щоб доставити навіть сітку з продуктами і ліками. Майже встиг, – написав політик у соцмережі.

Член Громадської коаліції Франтішек Стерчевскі обраний депутатом сейму у 2019 році. З того часу регулярно з’являється в ЗМІ через свою нестандартну поведінку.

Він не тільки політик, а ще й активіст. Виступав за незалежність судів, брав участь в протестах педагогів, бореться за збереження навколишнього середовища, тому їздить на велосипеді.

Відзначився депутат і тим, що прийшов до сейму в пошарпаних кросівках. Стерчевскі пояснив, що у нього не було часу купити нові, а у депутата має бути зручне взуття, щоб їздити на зустрічі з виборцями

Фото: скрін відео Szkło Kontaktowe

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-08-25 17:31:02