Новини Чернігова

Оздоровлення та відновлення для діток: у Чернігові відкрилася спеціальна літня школа

Будівельні матеріали м.Ніжин

Літня школа оздоровлення для діток Чернігівської громади запрацювала на базі Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка. Вона розрахована на 10 днів і передбачає заняття з педагогами, психологами-реабілітологами, які разом створять для малечі комплекс заходів із відновлення психоемоційної сфери.

 «Ініціативу літньої щколи підтримав БФ «Голоси дітей», він реалізується через громадську організацію «Екологічне майбутнє» в партнерстві з Національним університетом «Чернігівський колегіум».

Проєкт реалізується на засадах екотерапії, тобто ми будемо використовувати підходи в діяльності з дітьми в проведенні майстер-класів і різноманітних заходів через методи екотерапії»,- Світлана Потоцька, координатор літньої школи «Чернігів – це ми», доцент кафедри біології Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка.

Окрім занять на базі університету, в програмі передбачені майстер-класи й активності на свіжому повітрі, зокрема і на біостанції, розташованій у Ялівщині. Усе це знайомитиме малечу зі світом рослинності та навчатиме екологічної свідомості.

«Проводитимуть низку майстер-класів, що пов’язані з гарденотерапією, комунікацією та вивченням світу рослин з агротерапією. Будемо створювати патріотичну клумбу. А також заняття з рекреаційної терапії в регіонально-ландшафтному парку «Ялівщина», з тими об’єктами, що є на території станції, а це і колекційний зоокуточок, і колекції різних груп рослин»,- Юрій Карпенко, завідувач кафедри екології та охорони природи Національного університету «Чернігівський колегіум» ім. Т.Г.Шевченка.

Загалом проєкт передбачений для 60 дітей, які постраждали внаслідок російської агресії, та вихованців з особливими потребами.

«Я переконаний, що наші дорогі дітки зможуть прекрасно відпочити, попри складні умови, в яких опинилася наша держава і наше місто»,- Олег Шеремет, ректор Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка.

Перший ознайомчий день вихованці розпочали зі знайомства з вихователями та викладачами університету, побували на екскурсії університетом й отримали маленькі подарунки від організаторів. Усі заходи літньої школи проводять із суворим дотриманням правил безпеки.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

01.08.2022
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин