Україна і світ

Отруєння дітей у Чернівецькій області: В дитячому таборі знайшли кишкову паличку

Раніше повідомлялося, що в дитячому таборі отруїлися близько 30 дітей

Джерело: 112.ua

Отруєння дітей у Чернівецькій області: В дитячому таборі знайшли кишкову паличку

У дитячому таборі в Чернівецькій області, де отруїлися діти, знайшли кишкову паличку та стафілокок. Про це в коментарі “Укрінформу” повідомила заступник директора ДУ “Чернівецький лабораторний центр МОЗ України” Мар’яна Миронюк.

“Ми вже отримали результати проб об’єктів довкілля, сировини і готової продукції. У добових пробах готових страв виявили бактерії групи кишкової палички – в салаті з капусти, рибі відварної, сосисках і котлетах. А в салаті з огірків і помідорів виявили стафілокок”, – зазначила Миронюк.

Вона додала, що зараз небезпеки в таборі немає. Відпочинок дітей проходить у звичайному режимі.

“Всіх дітей і дорослих, які отруїлися і яких було госпіталізовано до інфекційного відділення лікарні, уже виписали. Підозра на бактеріологічну інфекцію у них не підтвердилася. Діти повертаються до табору після огляду лікаря за місцем проживання та отримання довідки про одужання”, – додала Миронюк.

Раніше повідомлялося, що в селі Репужинці Заставнівського району Чернівецької області 30 дітей, які перебували в літньому таборі, було госпіталізовані із симптомами отруєння. Зазначалося, що у хворих дітей спостерігалися нудота.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua