Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Освітлення вулиць працює вдень? Все під контролем!

Досить часто до гарячої лінії комунального підприємства “ВУКГ”, а також у соціальних мережах надходять скарги, що у Ніжині вдень святять ліхтарі на деяких вулицях. Телефонують і прості перехожі, і мешканці вулиць на яких виникають пошкодження чи просто не функціонує освітлення. Одних людей хвилює, що ліхтарі світять вдень, інших – чому немає освітлення вночі. Слід зауважити, що сигнали надходять не тільки по телефону, а і листами на пошту підприємства та повідомленнями через форму зворотнього зв’язку на сайті unenizh.org.ua і повідомленнями через соціальну мережу Фейсбук. В даній публікації ми розберемося з причинами та наслідками пошкоджень в системі вуличного освітлення.

За даними статистики, у Ніжині різного роду пошкодження на лініях освітлення вулиць трапляються в середньому 20-30 випадків на місяць. Причини пошкодження повітряних ліній мережі вуличного освітлення в основному пояснюються наступними факторами: перенапруженнями (атмосферними і комутаційними), змінами температури навколишнього середовища, дією вітру, утвореннями ожеледі на проводах, вібрацією, «танцюванням» проводів, старінням ізоляції, механічними пошкодженнями ізоляції, проїздом під лініями габаритних механізмів, пошкодженими електричними опорами в наслідок ДТП, поваленням дерева чи падінням дрібних гілок на дроти тощо.

Крім того, на кожній вулиці з часом виходять з ладу як самі ліхтарі, так і лампи в них, а щоб знайти пошкоджені світлові точки  виконується підконтрольне короткочасне вмикання лінії освітлення вдень і , безпосередньо, сам пошук. Дві бригади електриків з цеху освітлення вулиць Ніжина виконують об`їзд “проблемних” вулиць і проводять ремонт ліхтарів та заміну перегорілих ламп. Іноді для пошуку та ремонту потрібно більше часу, іноді менше, але головний принцип роботи, який використовують електрики КП “ВУКГ”, це якість виконаних робіт та повноцінне відновлення роботи будь-якої лінії освітлення.

Шановні мешканці! Комунальне підприємство «Виробниче управління комунального господарства» дуже вдячне вам за турботу про освітлення вулиць міста, за ваші сигнали про пошкодження чи відсутність освітлення. Всі ці сигнали обов’язково фіксуються та невідкладно включаються в роботу, щоб швидше відновити роботу освітлення для комфортного та безпечного пересування мешканців в темну пору доби.

Unenizh.org.ua
2021-12-31 13:26:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин