Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Останній козир: у МВС оцінили можливість ядерного удару з боку РФ

Вірогідність застосування Росією ядерної зброї проти України зараз є наднизькою.

Таку думку висловив в ефірі загальнонаціонального телемарафону радник голови Міністерства внутрішніх справ України Вадим Денисенко.

Він зазначив, що ядерна зброя є останнім козирем у руках господаря Кремля Володимира Путіна, адже в разі її застосування від РФ відвернуться навіть останні її союзники.

– Ядерна зброя – це останній козир у руках Путіна. Тому зараз справді почали лякати Україну можливим ядерним ударом… Це, безумовно, останнє, що вони будуть робити. Тому що після цього від них відвернуться навіть їх найближчі союзники – Китай, Індія і, можливо, навіть Білорусь. З цієї точки зору я хотів би всіх заспокоїти, що станом на зараз про жоден ядерний удар не йдеться. Чи можемо ми теоретично виключити це? Ні, на жаль, не можемо, але вірогідність наднизька, – наголосив Денисенко.

Він також нагадав, що РФ наразі концентрує свої зусилля на бойових діях та оточенні українських військ на сході України. За словами Денисенка, ключові напрямки – це Ізюм, Слов’янськ, Краматорськ, Попасна, Рубіжне, Лисичанськ, Сєвєродонецьк і Маріуполь.

– Росія концентрується на Донбасі, на спробі оточення українського війська на Донбасі… Тобто всі головні події, про які ми будемо говорити в наступні дні чи, можливо, навіть тижні, це будуть події, пов’язані з бойовими діями на українському Донбасі, – зазначив радник голови МВС.

Денисенко уточнив, що про план ворога взяти в кільце українських воїнів на Донбасі було відомо ще до початку повномасштабної війни в Україні (тобто до 24 лютого).

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-04-16 23:22:40

Магазин Автозапчастин м.Ніжин