Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Особливості акції Чорна п’ятниця

В Україні Чорна п’ятниця розпочинається 26 листопада. Вперше ця акція з’явилася в США та швидко поширилася в усьому світі – хитре рішення, розроблене талановитими маркетологами. Воно виявилося вигідним і продавцям, і покупцям, які мали змогу придбати широкий спектр товарів за неймовірно вигідними цінами.

Акція проводиться упродовж певного терміну. Тривалість івенту визначається адміністрацією магазину та становить щонайменше один день. Як правило, Чорна п’ятниця триває від двох-трьох днів до тижня.

В акції можуть брати участь усі відвідувачі магазину. Івент проводиться у роздрібних торговельних мережах та інтернет-магазинах.

Розмір знижки визначається на розсуд адміністрації. Зазвичай магазини заздалегідь оголошують період проведення акції. А напередодні біля великих супермаркетів часто вишиковуються просто неймовірні черги.

Після відкриття в магазин вривається справжній натовп. І це не дивно, адже кількість товарів, які можна придбати зі знижкою до 90%, обмежена – усі хочуть урвати собі “шматок пирога”. Звісно, в інтернет-магазинах немає та й не може бути ніякої тисняви, проте кількість товарів також обмежена.

Переваги Чорної п’ятниці

Для звичайного покупця ця акція – ексклюзивна нагода придбати електроніку, побутову техніку та інші товари за дуже вигідними цінами. Магазини влаштовують Чорну п’ятницю з метою:

  • формування лояльного ставлення у покупців;
  • підвищення впізнаваності бренду;
  • реклами магазину;
  • реалізації товарів, які із різних причин не вдається продати протягом тривалого терміну.

Витрати, яких зазнає магазин у зв’язку з проведенням акції Чорна п’ятниця 2021, можна порівняти з бюджетом великої рекламної компанії. Остання також сприяє розкрутці бренду, проте не викликає такого ж лояльного ставлення у потенційних клієнтів.

Чому люди не довіряють Чорній п’ятниці

Деякі компанії під час організації грандіозних розпродажів йдуть на хитрощі – наприклад, штучно підвищують ціни за декілька днів до початку акції.

Під час проведення Чорної п’ятниці на товар надається знижка, але фактично покупець не має жодної вигоди від придбання, а компанія-продавець нічого не втрачає. Однак великі компанії зазвичай не йдуть на такі хитрощі, що можуть зашкодити їхній репутації.

Інтернет-магазин Фокстрот дуже чесний зі своїми клієнтами. Під час Чорної п’ятниці в кожного користувача з’являється реальна можливість придбати електроніку, побутову техніку та інші товари за низькими цінами. Доставка покупок здійснюється в усій Україні.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-10-26 15:16:26

Магазин Автозапчастин м.Ніжин