Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Організатори Олімпійських ігор в Токіо заборонили глядачам вживати алкоголь

Організаційний комітет Олімпійських ігор в Токіо заборонив алкоголь у місцях проведення. Рішення аргументували вживанням заходів для протидії поширенню коронавірусу.

Алкогольні напої як не можна буде придбати на місцях, так і принести з собою. Крім того, людей з температурою тіла 37,5°C та більше не будуть допускати до перегляду змагань.

– Дотримуючись порад експертів, оргкомітет вирішив забороняти продаж і вживання алкогольних напоїв на місцях, щоб запобігти поширенню інфекцій, – повідомив президент Олімпійських ігор Токіо Сейко Хашимото.

Також Хашимото додав, що компанія Asahi Breweries, що спонсорує захід, погодилася з забороною. Asahi Breweries – є одним з провідних виробників пива та безалкогольних напоїв в Японії.

Також у разі виникнення надзвичайної ситуації чи інших першочергових заходів, пов’язаних з протидією поширенню Covid-19, кількість допустимих глядачів може скоротитися.

Раніше організатори Олімпіади у Токіо розглядали можливість дозволу на вживання алкоголю. Водночас виникали побоювання, що під впливом спритних напоїв глядачі ігноруватимуть правила соціальної дистанції.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-06-23 08:53:56