Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Оприлюднили рейтинг міст України за якістю життя. Яке місце зайняв Чернігів?

Оприлюднили рейтинг міст України за якістю життя. Яке місце зайняв Чернігів?

Чернігів увійшов до першої п`ятірки рейтингу міст України за якістю життя та послуг, згідно даних Українського муніципального опитування, яке проводить Міжнародний республіканський інститут (МРІ) і до якого цьогоріч долучився журнал НВ.

Про це вказане видання повідомляє у спеціальній публікації.

Глобальний рейтинг НВ склало відповідно до індексу оцінки якості життя, обслуговування та десятка інших параметрів у 24 українських містах. Серед послуг, що оцінювалися: стан тротуарів, доріг, парків, екології, закладів культури, діяльність поліції тощо.

Переможцем стала Вінниця. Далі у ТОП-5 увійшли Луцьк, Івано-Франківськ, Чернігів та Хмельницький. Автори пояснюють 4-ту позицію міста над Десною тим, що воно «значно покращило свої показники».

Повний рейтинг дивіться в інфографіці за посиланням.

Крім того, НВ ще склало рейтинг 24 міст України в розрізі оцінки населенням правильності їхнього шляху та схвалення діяльності мерів. Чернігів у ньому увійшов до ТОП-3, поступившись лише Хмельницькому та Вінниці.

74% опитаних чернігівців відповіли, що справи у місті йдуть у правильному напрямку. Водночас 84% респондентів заявили, що «цілком» або «швидше схвалюють» роботу міського голови.

Фото – Валентин Бобир.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
16.09.2021

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь