Опитування в США показало, що сімейний стан – найголовніший фактор благополуччя
Згідно з нещодавно опублікованими даними опитування Інституту сімейних досліджень США та Gallup, сімейний стан є найсильнішим предиктором благополуччя, ніж освіта, раса, вік і стать.
Більше шансів на процвітання
Під час опитування з’ясувалося, що торік одружені американці віком від 25 до 50 років мали на 17% більше шансів на процвітання, ніж ті, хто ніколи не був одружений.
Виявилося, що коригування доходів домогосподарств має найбільший вплив на добробут і зазвичай збільшується після вступу в шлюб, коли пара об’єднує свої ресурси.
Зараз дивляться
Рівень освіти
Що ж стосується чинника рівня освіти, то, як ідеться в доповіді, одружена людина, яка не відвідувала середню школу, в середньому оцінює життя вище, ніж неодружена з вищою освітою.
Зниження рівня шлюбів
Проте, незважаючи на оптимістичні дані опитування, рівень шлюбів за останні 50 років знизився майже на 60%, а розлучення тепер більш широко поширені в США.
Крім того, дедалі більше американців живуть самі, оскільки країна стикається з кризою ізоляції та самотності.
Залежить від характеру
За даними соціологів Gallup, люди з такими якостями характеру, як доброзичливість, емоційна стабільність і сумлінність, з більшою ймовірністю вступають у шлюбні стосунки.
Джерело: AXIOS
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram
Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-02-09 15:42:09