Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Оперативна інформація про Ніжинщину: 2 громади досі без мобільного зв’язку, 6 населених пунктів без газу, 12 — без електрики

Оперативна інформація в Ніжинському районі станом на ранок 08 квітня 2022 року:

Ніжинщина поступово повертається до мирного життя. Тривають роботи з розмінування територій окремих населених пунктів, залізничних та автомобільних шляхів. Тож якщо ви чуєте вибухи — це працюють рятувальники і вибухотехніки. Знешкоджують боєприпаси, які лишили російські військові на нашій землі. Багато територій ще не обстежено. Не з’їжджайте на узбіччя та не користуйтеся лісовими дорогами!

проводяться роботи з відновлення критичної інфраструктури: газопостачання, електропостачання та зв’язку. Проте без газу в районі залишається 6 населених пунктів, без електрики — 12, а населення 2 громад – без мобільного зв’язку.

— за останню добу втрат серед військових та цивільного населення немає.

на території Ніжинського району перебуває 14550 внутрішньо-переміщених осіб, 420 з них зареєстровано Управлінням соціального захисту населення Ніжинської міської ради. Всі вони забезпечені харчуванням, засобами гігієни та ліками.

— органи місцевого самоврядування здійснюють фіксацію фактів руйнації/пошкодження об’єктів.

сільськогосподарські підприємства проводять комплекс весняних польових робіт.

— школярі 17 громад продовжують навчання за дистанційною формою.

поліція Ніжинщини продовжує посилено працювати в умовах воєнного стану. Загальна безпекова ситуація в районі наразі стабільно контрольована. Всі правоохоронні органи працюють в режимі воєнного часу.

— Ніжинська районна військова адміністрація продовжує розподіл гуманітарної допомоги між громадами району, керівництво яких формує списки отримувачів гуманітарної допомоги. Також РВА направила медичну гуманітарну допомогу 6 Центрам ПМСД, КНП «Ніжинська ЦРЛ». Висловлюємо щиру подяку ТОВ фірмі «ЛАКС» за надані лікарські засоби від гіпертонічних та серцево-судинних захворювань.

Ніжинська РВА працює і завжди на зв’язку. Кожен напрямок роботи контрольований. Використовуємо усі можливості. Кожен з нас і всі ми разом працюємо на перемогу!

Ми переможемо!
Слава Україні!

Ніжинська районна військова адміністрація

Джерело: uezd.com.ua
2022-04-09 01:24:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин