Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

OpenAI показала інструмент для клонування голосу: вистачить 15-секудного запису

Компанія OpenAI представила інструмент Voice Engine для копіювання людського голосу. Сервісу достатньо почути лише 15 секунд вихідного файлу, щоб повністю відтворити оригінальний голос.

OpenAI показала інструмент для клонування голосу

За словами творців, Voice Engine вже пройшов деякі попередні тести і новинка здатна генерувати мову, яка звучить природно.

Технологія нового сервісу не нова і розроблялася ще з 2022 року. За словами розробників, інструмент допоможе в читанні, перекладі мови й тим, хто не має можливості розмовляти.

Зараз дивляться

На підтвердження своїх слів OpenAI навела як приклад пілотну програму Університету Брауна – вона допомогла пацієнту з порушенням мови відтворити голосову копію.

Утім, не виключено, що зловмисники використовуватимуть технологію з метою обману, адже відрізнити згенерований голос від розмови людини дуже важко.

Поки що система недоступна для користувачів – розробникам потрібно вирішити проблеми з конфіденційністю до релізу.

Відомо, що тестери погодилися з політикою використання OpenAI – не можна за допомогою сервісу видавати себе за іншу людину.

І поки про терміни релізу не повідомляється, Voice Engine коштуватиме близько $15 на місяць як підписка.

Однак це не єдина розробки компанії – нещодавно OpenAI показав перші відео, створені ШІ-сервісом Sora. Їхня якість вражає, і багато художників побоюються, що новинка зможе замінити людей на творчих професіях.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-03-31 14:59:04