Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Опалювальний сезон у трьох ніжинських закладах повинен розпочатися з 1 жовтня

В минулий понеділок, 27 вересня, на щотижневій оперативній нараді заступник Ніжинського міського голови Ірина Грозенко звернулася до керівників міста і керівників медзакладів Ніжина з проханням вирішити питання з опаленням у медзакладах до початку опалювального сезону.

І ось сьогодні, 30 вересня, члени виконкому Ніжинської міської ради підтримали рішення про початок опалювального сезону 2021—2022 р.р. у КНП «Ніжинська центральна міська лікарня ім. М. Галицького», комунальному лікувально-профілактичному закладі «Ніжинський пологовий будинок», Ніжинському дитячому будинку-інтернаті з 1 жовтня.

«У цих медзакладів — спільна котельня. Рішення виконкому надає нам підставу звернутися до Ніжинського відділення «Чернігівгазу» з проханням розпочати надання послуг з газопостачання», — підкреслив головуючий засідання виконкому, перший заступник Ніжинського міського голови Федір Вовченко.

«Ніжинська міська лікарня є опорною, наразі вона переповнена. З понеділка, можливо, доведеться розгортати ще одне відділення, яке працюватиме за напрямком COVID-19. Недобре, коли люди з температурою 39 градусів лежать у палатах, де 8 градусів тепла. Та й персонал не може працювати у таких умовах. Так, розпочати наразі опалювальний сезон непросто, але задля цього потрібно зробити перший крок – прийняти рішення виконкому, що ми й зробили», — зауважила заступник Ніжинського міського голови Ірина Грозенко.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото з мережі Інтернет

Джерело: uezd.com.ua
2021-09-30 11:30:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин