Місто і регіон

Опалювальний сезон у прифронтових містах: опалення у Ніжині планують увімкнути вчасно

Будівельні матеріали м.Ніжин
  • Тариф на тепло не збільшиться
  • Газу має вистачити
  • Але наше завдання зменшити споживання газу на 10%
  • НіжинТеплоМережі готові до опалювального сезону на 63 %
  • Опалення планують ввімкнути вчасно

Це основні тези, які мають знати ніжинці про опалювальний сезон 2022—2023 року.

Готовність до нього обговорили на нараді у Міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова. На нараді був присутній міський голова Ніжина Олександр Кодола та міські голови Харківської, Сумської та Чернігівської областей, які на собі відчули і досі відчувають війну.

Ключовим питанням наради був аналіз підготовки міст та регіонів до опалювального сезону 2022/23 рр. Уряд виділив кошти для вчасного першочергового відновлення критичної інфраструктури. Робиться все, щоб Україні вистачило енергоносіїв для проходження осінньо-зимового періоду Олександр Кодола доповів про готовність підприємств теплокомуненерго до опалювального періоду: «Технічна готовність ТОВ «НіжинТеплоМережі» до опалювального періоду складає 67%. До початку опалювального періоду 2022—2023 буде створено резерв труб різного діаметру загальною довжиною 100 м для проведення аварійних ремонтів.

Отримуйте і читайте новини ще оперативніше. Підписуйтесь на наш Telegram!

Всього на підготовку до опалювального періоду вже витрачено 3,5 млн грн. Внаслідок ракетного удару на підприємстві було пошкоджено будівлю однієї з котелень. Щоб не допустити втрат теплової енергії, першочерговим є завдання відновлення теплової ізоляції. Продовжуються роботи з ліквідації пошкоджень на аварійних ділянках трубопроводів».Усією командою працюємо над вирішенням проблемних питань та подолаємо усі виклики.

Ніжинська міська рада

Джерело: uezd.com.ua
2022-08-05 10:36:02

Магазин Автозапчастин м.Ніжин