Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Опалювальний сезон та дисциплінарний статут ЗСУ: порядок денний ВР на 5 листопада

У п’ятницю, 5 листопада, засідання Верховної Ради розпочнеться з традиційної години запитань до уряду. Головна тема – стан забезпечення паливно-енергетичного комплексу та житлово-комунального господарства України ресурсами на період опалювального сезону 2021-2022 року.

Доповідатиме міністр енергетики Герман Галущенко.

У порядку денному пленарного засідання також низка законопроектів першого та другого читання.

Зокрема, у першому читанні нардепи мають розглянути два альтернативні документи, один з яких визначено президентом як невідкладний. Це проект закону про соціальний і правовий захист осіб, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України, та членів їх сімей.

Питання другого читання:

  • внесення змін до Дисциплінарного статуту Збройних Сил України;
  • законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо визнання депортованими громадян України, які у 1944-1951 роках були примусово переселені з території Польської Народної Республіки;
  • проект закону про антидопінгову діяльність у спорті;
  • зміни до деяких законів щодо використання майна ліквідованих комунальних закладів середньої освіти у сільській місцевості;
  • проект закону про акціонерні товариства;
  • внесення змін до Сімейного кодексу України (щодо збільшення мінімального розміру аліментів, що стягуються на дитину з інших членів сім’ї та родичів).

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-11-05 08:00:28

Магазин Автозапчастин м.Ніжин