Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Опади і потепління: прогноз погоди в Україні на тиждень (КАРТА)

Погода в Україні на тиждень з 22 до 25 грудня 2020 року буде хмарною і з опадами, вдень у країні фіксуватимуться незначні морози, хоча на сході вночі можливе значне зниження температури повітря.

Погода в Україні у вівторок, 22 грудня

У цей день на території всієї країни буде хмарно. Опади очікуються в Ужгороді, Львові, Івано-Франківську, а також у Дніпрі та Донецьку.

У ніч на вівторок можливе зниження температури до -10° у східних і північних регіонах. Вдень же температура буде переважно утримуватися на рівні від -1° до +1°.

Погода в Україні у середу, 23 грудня

У середу в Україну прийдуть опади. Дощі зі снігом очікуються у всіх західних, північних, частині центральних регіонів. Лише на сході і півдні буде сухо.

У цей день трішки потеплішає. Мінімальна температура фіксуватиметься вночі у Донецьку – до -8°, максимальна – вдень у західних регіонах – до +5°.

Погода в Україні у четвер, 24 грудня

У четвер дощі і сніг перемістяться з західних регіонів до центру, південя та сходу. Цього дня у країні продовжиться потепління. На заході повітря місцями прогріється до +9°. Хоча на сході країни вночі ще будуть фіксуватися морози до -8°.

Погода в Україні у п’ятницю, 25 грудня

У п’ятницю в Україні опади накриють майже всю країну, лише у південних і східних регіонах буде сухо. Цього дня значін морози повністю підуть: мінімальний показник – -4° вночі у Луганську і Харкові. Вдень же стовпчики термометрів піднімуться до +5°.

Прогноз погоди на початок 2021 року

За прогнозами синоптиків, у перші числа 2021 року в Україні фіксуватимуться незначні морози.

Водночас українцям не варто чекати снігу у період новорічних свят.

Докладний прогноз погоди на початок 2021 року дивіться на Фактах ICTV.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-12-21 08:32:51