Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

ООН і ОБСЄ більше не здатні зупиняти війни на планеті

Глобальної системи світової безпеки більше не існує. Очевидно, що жодна міжнародна структура, включаючи ООН і ОБСЄ, більше не здатна попереджувати та зупиняти війни на планеті.

Захід, який переміг у холодній війні понад 30 років тому, зробив величезну помилку, коли зберіг ялтинсько-потсдамську систему міжнародних відносин, що була сформована за результатами Другої світової війни країнами-переможницями.

Цивілізований світ чомусь дозволив Росії, яка програла змагання, зберегти неадекватно великий вплив у світових структурах, особливо в ООН, де вона досі має право вето. І ця помилка коштує тепер усьому світу дуже дорого, а ООН остаточно перетворилася на Лігу Націй.

Молоде вино у старі міхи не наливають. Тому вже незабаром, після перемоги України і Заходу над Росією, весь світовий порядок, нарешті, треба кардинально змінювати.

На уламках старого світу має бути збудована нова система світової колективної безпеки. І Україна, як одна з країн-переможниць над російським нацизмом, має відіграти у цьому процесі провідну роль.

У рамках побудови нової системи світової безпеки вважаю, що ООН, ОБСЄ та інші неефективні та архаїчні структури мають бути переформатовані, а краще – ліквідовані.

Замість них мають з’явитися нові структури, з новими повноваженнями та на нових принципах, які здатні будуть реально забезпечувати глобальну безпеку, робити неможливими агресивні війни одних країн проти інших та боротися з диктаторськими людиноненависницькими режимами.

Якщо ж навіть після цієї глобальної кризи безпеки світ не схаменеться і продовжить їхати на старому зламаному велосипеді, на нас неодмінно очікуватимуть нові глобальні потрясіння та нові війни.

Ми не маємо права цього допустити.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-03-16 16:04:44

Магазин Автозапчастин м.Ніжин