Україна і світ

Онищенко розглядає варіант участі у парламентських виборах

Онищенко повернеться в Україну для участі в судовому процесі

Джерело: 112.ua

Онищенко розглядає варіант участі у парламентських виборах

Народний депутат Олександр Онищенко заявив про готовність повернутися в Україну, щоб брати участь у судовому процесі. Про це він заявив в ефірі “112 Україна”. 

Про свою готовність і плани повернуться Онищенко повідомляв судовим органам і НАБУ. Він повідомляє, що вже завтра, 22 травня, відбудеться перше засідання суду, однак на ньому він не буде присутній. Нардеп планує приїхати на друге засідання. 

“Ну, я думаю, завтра буде перше засідання суду і на друге засідання я вже приїду. Думаю, там, десять днів-два тижні”, – сказав Олександр Онищенко. 

Також він заявив, що розглядає варіант участі в парламентських виборах, але не повідомив, з якою політичною силою. Онищенко додав, що у нього є докази причетності Порошенка до корупційних схем.

“Ми знаємо, чим він (Петро Порошенко, – ред.) займався, які корупційні схеми він створював, як він підминав влада в Україні під себе, у нас є ряд доказів, його можна звинуватити у державній зраді, у багатьох корупційних скандалах, тому ми будемо робити все можливе, щоб він не став опозиціонером, а щоб він дійсно поніс покарання за п’ять років, які він був президентом”, – сказав Олександр Онищенко. 

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua