Україна і світ

Оля Полякова зібралася в політику: не хочу залишатися співочими ногами

Оля Полякова зібралася в політику: не хочу залишатися співочими ногами

Відома українська співачка Оля Полякова заявила, що вже давно хоче піти в політику, адже має, що сказати і зробити. На запитання, чи це чутки, що артистка йде в політику, вона відповіла: “Чому ж чутки?”

Полякова зауважила, що всі її соціальні активності, чи то розбірки з радикалами в Рівному, чи з ЖЕКом через дах, що протікає, завжди набирали надзвичайну кількість переглядів.

Я – доросла жінка з активною позицією, у мене велика аудиторія, і я не хочу залишатися “співочими ногами”. Якщо я можу принести більшу користь, це треба зробити,
– розповіла співачка в інтервю журналу “Отдохни”.

На запитання, чи натякає Полякова на створення партії, вона відповіла: “Скажемо так: мені б хотілося створити партію, в якій будуть тільки жінки. Адже саме вони в нашій країні давно ухвалюють багато важливих рішень у сім’ї, і, вважаю, мають право ухвалювати їх і в інших сферах”.

На запитання, чи можна буде натрапити на ім’я Полякової у списках на парламентських виборах, артистка відповіла: “Поки що нічого не стверджуватиму, але не виключено. З часом все дізнаєтеся самі!”

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

https://www.instagram.com/p/Bx12lsZo2KJ/

Джерело Телеканал новини «24»
25.05.2019