Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Оля Полякова вперше прокоментувала заяву Влада Міцкевича про їхній роман

Співачка Оля Полякова вперше відреагувала на наклеп зіркового кухаря Владислава Міцкевича щодо їхнього таємного роману.

Оля Полякова прокоментувала скандал із Міцкевичем

В Instagram Оля провела зі своєю донькою Марією прямий ефір, у якому вони робили розклад Таро. Багатьох підписників цікавило, як Оля поставилася до заяв Міцкевича з приводу їхнього роману. Співачка мовчати не стала, а тому прокоментувала ситуацію наприкінці відео.

– Сам автор цих п’яно-наркотичних сторіс уже на все відповів, усе заперечив і вибачився. Щоправда, осад залишився. Це звичайний хайп на помсті через те, що не вийшла співпраця, дружба. Шкодую тільки, що я одразу не зрозуміла, з якою людиною маю справу. Ми співпрацювали. Він був у мене вдома, знімав тут. Навіть ті фото були зроблені в мене. Ця людина дружила з моєю родиною, – сказала Оля.

Співачка додала, що Міцкевич її шантажував і вимагав гроші, а звільнений був через вживання алкоголю та наркотичних препаратів.

Зараз дивляться

– Сьогодні молоді люди хочуть отримати все й одразу. І можуть, на жаль, пожертвувати робочими та дружніми стосунками. Мені прикро. Він працював у мене, був звільнений, вимагав гроші, шантажував нас і зробив те, що зробив, – зазначила Полякова.

Виконавиця сказала, що такий досвід у її практиці не вперше, а тому дала пораду всім – ретельно обирати людей, з якими дружити, а з якими ні. Міцкевича карати артистка не збирається, за її словами, “з цієї людини нічого взяти”.

Нагадаємо, раніше Влад Міцкевич заявив, що у нього нібито був роман із Олею Поляковою. Як сказав кулінар, зустрічалися таємно вони рік і навіть жили разом, проте співачка вирішила піти.

Також Міцкевич оприлюднив їхні спільні фото, на яких вони цілуються. Утім, провокаційні сторіс були в його Instagram не довго, вже незабаром він став вибачатися перед артисткою, зазначивши, що все сказане ним – маячня і вплив антидепресантів із алкоголем.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-04-01 10:00:47