Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Олімпійські ігри 2020: в медальному заліку лідирують Японія та США

Японія очолила третій змагальний день на Олімпійських іграх 2020, які зараз проходять у Токіо. США реабілітувалися після провального старту спортивних змагань та посіли друге місце за кількістю нагород.

Китай на третьому місці, попри те, що у них найбільше нагород – 18 медалей, серед яких шість золотих, п’ять срібних та сім бронзових.

Українським професійним спортсменам за цей час вдалося завоювати дві бронзи, тож наша держава наразі перебуває на 42-му місці. Україна поділила позицію у списку з трьома іншими країнами – Єгиптом, Молдовою та Туреччиною.

Японія завоювала наразі 13 медалей – вісім золотих, дві срібні та три бронзові, повідомляється на сайті Олімпійських ігор.

Спортсмени зі США вже отримали 14 нагород – сім золотих, три срібні та чотири бронзові медалі. Таким чином вони й обігнали Китай у заліку, оскільки мають більше золотих медалей.

Також до першої п’ятірки увійшли ОКР та збірна Великої Британії. У десятці перебувають олімпійські спортсмени з Кореї, Австралії, Косово, Італії та Франції. У третій день Олімпіади, 26 липня, розіграли 21 комплект нагород.

Літня Олімпіада в Токіо стартувала 23 липня. У змаганнях братимуть участь 158 атлетів збірної України, які представляють 25 видів спорту. Це вже сьома Олімпіада за часи української незалежності. Олімпійські ігри в Токіо мали відбутися торік, однак їх перенесли на 2021 рік через пандемію коронавірусу.

Скільки видів спорту представлено на Олімпіаді

На Олімпійських іграх в Токіо спортсмени змагатимуться у 33 видах спорту та 50 дисциплінах. Загалом на Іграх-2020 буде розіграно 339 комплектів медалей. Цього року організатори додали нові види спорту – серфінг, карате, скелелазіння та скейтбординг.

Найпопулярнішими видами спорту на Олімпіаді є легка атлетика, змагання з якої проходитимуть майже щодня, плавання та гімнастика. Факти ICTV зібрали головне про Олімпійські ігри 2020 у Токіо.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-07-26 22:10:28