Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Олімпійська чемпіонка із Росії розповіла, як спалила квартиру церковною свічкою

Олімпійська чемпіонка з художньої гімнастики Дар’я Шкурихіна через необачність у різдвяну ніч влаштувала пожежу у власній квартирі, яку їй подарували за золото на літніх Олімпійських іграх у Пекіні 2008 року.

Спортсменка залишила запалену церковну свічку у кімнаті, а сама пішла на кухню. Через те, що хворіла на коронавірус, вона не відчула запахи гару.

За словами Шкурихіної, їй неприємно згадувати те, що сталося у ніч Різдва Христового.

— Різдвяна ніч з 6 на 7 січня 2021 року. Я традиційно запалюю церковну свічку опівночі. Я це зробила і пішла на кухню. Через певний час я помітила, що дим стелиться стелею і вже досягнув кухні, а я не відчувала запахів через Covid-19. Я відразу побігла в спальню, але там вже палахкотіло. Я зрозуміла, що сама це не погашу, – розповіла гімнастка.

Дівчина також зізналася, що через те, що її телефон розрядився, вона побігла будити кербуда. Її сусід в цей час викликав пожежних.

— А далі все як у тумані. Я побігла назад рятувати кішку Грейс, але потрапити всередину було вже неможливо через їдкий дим. Пожежники приїхали швидко і врятували кішку. Я ревла без упину. Сидіти з медиками, плакати, кашляти і розуміти, що палає квартира і все, що ти у ній любиш, а ти нічого не можеш зробити – не передати як це жахливо.

На останок гімнастка нагадала, як небезпечно залишати вогонь без нагляду і розуміє, що винна у пожежі.

Зараз Шкурихіна намагається зрозуміти, що вдалося врятувати після пожежі.

— Ще раз повторю, згоріла не вся квартира, але абсолютно все у чорному гару. Зараз намагаємося все відмити, зрозуміти що збереглося, що можна використовувати далі. Найголовніше, що всі живі і здорові, решта справа наживна.

Окрім олімпійського золота Пекіну в активі 30-річної Дар’ї Шкурихіної золото чемпіонату світу 2007 року у багатоборстві та окремих видах. Також вона є дворазовою чемпіонкою Європи 2006 та 2008 років.

Шкурихіна завершила професійну кар’єру гімнастки у жовтні 2008 року.

Фото: Дарья Шкурихина

Читайте останні новини України та світу на каналі  в TelegramДжерело ФАКТИ. ICTV
2021-01-12 11:34:51