Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Ольга Заїка: про хлібокомбінат, громадську активність та політичну мету

Ольга Заїка: про хлібокомбінат, громадську активність та політичну мету

Позиція*

Ольга Михайлівна Заїка – красива, толерантна, відкрита, сильна і впевнена в собі жінка.

Ніколи не нарікає на негаразди. Її життєве кредо: «Визначити ціль, повірити в себе, внутрішньо зібратися і діяти, не помічаючи перешкод».

Вже понад десять років вона очолює велике підприємство «Чернігівський хлібокомбінат № 2» та несе велику відповідальність за високоякісний продукт.

Окрім своєї діяльності Ольга Михайлівна є активною учасницею громадської організації «Жінки Батьківщини» Чернігівщини.

Нині вирішила поставити перед собою нову ціль балотуватися на посаду міського голови.

–  Розкажіть, будь ласка, як все починалося в вашому житті, чому вирішили пов’язати свою долю з хлібокомбінатом?

Після закінчення Харківського аграрного університету ім. В.В. Докучаєва, моєю першою трудовою діяльністю був хлібзавод. Саме тоді я відчула, що це відповідальна робота, адже щоб хліб був смачний, потрібно віддавати всю душу. Пройшла всі етапи  хлібного виробництва: тістоміс, пекар. Цей шлях був складним, тому, що спочатку починала в одному місті, потім в іншому, а наразі я директор Чернігівського хлібокомбінату №2, очолюю його вже десять років.

–  Скільки наразі працює людей на вашому підприємстві та з якими труднощами стикаєтесь?

На підприємстві працює більше 350 осіб. Так склалося, що конкуренція на сьогоднішній день на ринку хліба досить жорстка. Тому весь час ми активно працюємо над новинками, щоб бути в тренді. Розробляємо продукти на натуральних заквасках, і це є нашим кредо підприємства «давати живий, натуральний, поживний, продукт».

–  Ви є активною учасницею громадської організації «Жінки Батьківщини» Чернігівщини, який ваш напрямок та внесок?

Глибина моєї душі потребує активності та участі в життєдіяльності нашого міста. В громадській організації «Жінки Батьківщини», моїм проектом є вивчення історії та культури нашого міста. Відродження традицій які були започатковані двісті років тому. Важливо, щоб ми знали, звідки ми, яка у нас культура і які традиції.

Ольга Заїка: про хлібокомбінат, громадську активність та політичну мету

– Чому вирішили піти в мери Чернігова від політичної партії ВО «Батьківщина» та  яка ваша мета?

Єдиною, стабільною, потужною на сьогоднішній день є політична партія  ВО «Батьківщина», яка кожного дня допомагає та вирішує питання людей. З партією я знайома вже давно, ми маємо дружні, партнерські відносини.

Ольга Заїка: про хлібокомбінат, громадську активність та політичну мету

Я, жінка, управлінець, керую підприємством і бачу його слабкі та сильні сторони. Тому із сильних сторін, які б я змінила у нашому місті – це була б соціальна, освітня, медична сфера.

Також важливим питанням є підтримка малого та середнього бізнесу, який постраждав  від пандемії. Хочеться надати нові робочі місця, зробити все для того, щоб економіка запрацювала по новому для людей і вони відчували себе захищеними.

Ольга Заїка: про хлібокомбінат, громадську активність та політичну мету

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
01.10.2020