Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Олену Думу призначили заступницею голови Чернігівської ОДА

Олену Думу призначили заступницею голови Чернігівської ОДА

Відтепер соціальними питаннями Чернігівської області опікується Олена Дума.

Розпорядження про її призначення на посаду заступниці голови облдержадміністрації підписала 29 січня Анна Коваленко, голова Чернігівської ОДА.

Олену Думу призначили заступницею голови Чернігівської ОДА

Біографічна довідка

Олена Дума у 2002 році закінчила юридичний факультет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

З 2000 року працювала в Апараті Верховної Ради України.

З 2001 по 2006 роки – засновник та директор юридичної компанії ТОВ «Аверс.

З 2006 року перейшла на державну службу в Кабінет Міністрів України.

З 2006 по 2008 роки працювала на посаді радника Міністра у зв’язках із Верховною Радою та іншими державними органами України.

З 2008 по 2010 роки працювала радником Міністра охорони навколишнього природного середовища України, очолювала юридичний департамент.

З 2010 року очолювала управління у зв’язках із Верховною Радою України та координації законотворчої роботи Міністерства аграрної політики та продовольства України.

З 2011 року була заступником директора Виконавчої Дирекції Київського міського відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

З 2011 по  2015 роки  – Міністерство юстиції України, Державна реєстраційна служба України. Очолювала напрям  контролю за додержанням законодавства Департаменту у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно.

З 2015 по 2019 роки – керівник служби Міністра екології та природних ресурсів, директор Департаменту управління державним майном Міністерства екології та природних ресурсів України.

У 2020 році розпорядженням Уряду призначена на посаду директора Фонду соціального страхування України. 10 вересня 2020 року Олену Думу звільнено з посади директора виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України через «грубе порушення законодавства про працю, загальнообов’язкове державне соціальне страхування, інших законів та нормативно-правових актів Фонду».

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
02.02.2021