Україна і світ

Олена Зеркаль відмовилася від посади заступника глави Адміністрації Президента, – ЗМІ

Олена Зеркаль відмовилася від посади заступника глави Адміністрації Президента, – ЗМІ

Призначена главою держави Володимимром Зеленським на посаду заступника глави Адміністрації Президента Олена Зеркаль відмовилася від посади.

Станом на 23 годину 21 травня указ зник з опублікованих на офіційному сайті президента.  Жодного пояснення чому документ прибрали наразі не надавалося.

Джерела видання “Українська правда” у команді Володимира Зеленського повідомили, що Зеркаль відмовилася від посади. Зазначається, що Зеркаль нібито погодилася бути лише уповноваженою президента з питань міжнародних судів України щодо Росії. Про призначення Зеркаль заступником глави Адміністрації Президента, яку до, речі очолив особистий адвокат олігарха Ігоря Коломойського Андрій Богдан, не йшлося.

З 2014 року Олена Зеркаль була заступником Міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції та очолювала українські делегації у міжнародних судах у справах України проти Росії. До цього починаючи з 2001 року вона працювала у Міністерстві юстицію України змінивши там низку посад очільників кількох департаментів.

Президент України Володимир Зеленський своїм указом №309/2019 призначив Олену Зеркаль заступником глави Адміністрації Президента 21 травня.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело Телеканал новини «24»
22.05.2019