Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Олена Зеленська зізналася, чи відчуває втому від війни

Перша леді України Олена Зеленська поділилася, чи відчуває втому від війни та про що мріє. За словами дружини президента України Володимира Зеленського, першою чергою усі її думки повʼязані з родиною.

Олена Зеленська поміркувала про втому від війни

Повномасштабна війна в Україні триває вже 771 день. Щоденні обстріли руйнують життя українців, а також будинки та обʼєкти інфраструктури.

Олена Зеленська розповіла, як порається з невизначеністю щодо термінів війни та як протистоїть суму.

Зараз дивляться

 – Ми точно знаємо, що нас намагаються вбити й що нас вбивають, тому ми не маємо розкоші втоми чи темних думок. У нас немає часу на такі речі. Нещодавно в Одесі росіяни вбили одразу п’ятьох дітей. Це були діти трьох родин, які жили в одному під’їзді. Сусіди, – акцентувала Зеленська в розмові зі словенським виданням OnaPlus.

Перша леді додала, що перемога України потрібна “кожній нормальній людині у світу, якщо вона хоче залишатися людяною та жити в безпеці”.

Про що мріє Олена Зеленська

Дружина очільника держави вже не раз казала, що її мрії та прагнення повʼязані з її родиною – чоловіком та дітьми.

– Мрію побачити на обличчі чоловіка безтурботну усмішку, як до війни. Це означало б, що найгірше вже позаду, що ми досягли успіху. Попереду на нас чекає ще багато роботи, але смерть і руйнування нарешті закінчаться. Я мрію бути з родиною не лише, коли маю час, а й стільки, скільки захочу. Мрію бачитися з друзями де і коли захочу, — зізналася Олена Зеленська.

Нагадаємо, що раніше Володимир Зеленський також казав, що найдорожче для нього – це сімʼя. Він розповів, що бачиться з дружиною частіше, ніж з дітьми, адже вона приходить в офіс, де займається своїми проєктами.

Фото: Олена Зеленська

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-04-04 18:53:11