Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Олена Кравець вперше за три роки зустрілась з Оленою Зеленською

Ведуча та акторка Олена Кравець зізналась, що вперше за останні три роки змогла побачитися зі своєю кумою, першою леді України Оленою Зеленською.

Олена Кравець розповіла про зустріч із Зеленською

Ведуча побачилася з дружиною президента під час запису подкасту Контента в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я Ти як?.

Олена Зеленська стала першою гостею подкасту, а компанію їй склала 7-річна Поліна Медвідь та 21-річна Маша Кравець, донька ведучої.

Зараз дивляться

За словами Олени Кравець, їхня розмова з першою леді була досить короткою. Вони обійнялися, а також обмінялися кількома словами про дітей.

– Після трьох років того, як ми не бачилися, нещодавно сталася така нагода. Моя Маша, донька, була ведучою подкасту в рамках програми Ти як?. Героїнями цього подкасту були 7-річна Поліна й Олена Зеленська. Я прийшла, ми швидко обійнялися. [Обмінялися кількома словами про] те, як діти. І все, – поділилась Кравець.

Раніше Олена Кравець розповідала, що вже давно не контактувала з президентом України Володимиром Зеленським. У ведучої є можливість написати СМС главі держави, але вона не хоче його турбувати.

Також Олена додала, що вже навіть не знає, який вигляд мають діти Зеленських, хоча вони росли на її очах.

Фото: Олена Кравець, Олена Зеленська

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-04-02 10:32:37