Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Олександра Савченка вдруге звільнили з посади заступника голови Чернігівської ОДА

Олександра Савченка вдруге звільнили з посади заступника голови Чернігівської ОДА

І знову безробітний: поновлений судом на посаді Олександр Савченко, 26 січня перестав бути заступником голови облдержадміністрації.

Розпорядження про його звільнення підписав очільник області В’ячеслав Чаус.

Причина, з якої це трапилося, – припинення повноважень. Підставою стала заява Олександра Савченка та погодження Офісу Президента від 24 січня. Звільненому мають виплатити компенсацію за невикористані 16 днів відпусток.

Нагадаємо, Олександра Савченка відновили на посаді 18 січня, коли відповідне рішення ухвалив Чернігівський окружний адміністративний суд. Втім, йому так і не виплатили 297 тисяч гривень зарплати за період вимушеного прогулу.

 Вперше, 2 червня 2021 року, розпорядження про звільнення Олександра Савченка підписала голова ОДА Анна Коваленко. Приводом стало його затримання у справі про шахрайство з продажем готелю «Слов’янський» у Новгороді-Сіверському.

 Наприкінці листопада минулого року ДБР завершило слідство і скерувало справу до Деснянського районного суду. Розгляд її триває. Олександра Савченка разом з підприємцем Романом Кійовським обвинувачують у заволодінні чужим майном або придбанні права на майно шляхом обману чи зловживання довірою (шахрайство) в особли во великих розмірах (ч. 4 ст. 190 КК України). Обом загрожує до 12 років ув’язнення.

За даними слідства, Роман Кійовський видавав себе за керівника готелю і обіцяв за 160 тисяч доларів перемогу в приватизаційному аукціоні за значно нижчою ціною. Забезпечити відсутність конкурентів на торгах, начебто, мав Олександр Савченко.

Фото – Чернігівська ОДА

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
26.01.2022

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь