Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Олександр Кодола: “Я звик працювати постійно, не лише перед виборами”

Увечері, у вівторок, 6 жовтня, кандидат на посаду міського голови Ніжина Олександр Кодола разом з командою зустрілися з мешканцями багатоповерхівок, що на Шевченка, 128 та Корчагіна, 5.

Навколо Олександра Кодоли швидко виникло дружнє коло місцевих мешканців. Його добре знають, бо п’ять років, будучи нардепом УІІІ скликання розвивав Ніжин. А у дворах згаданих багатоквартирних будинків за його сприяння встановили дитячі майданчики.

Олександр Кодола акцентував увагу людей на важливості виборів та правильного голосування, адже 25 жовтня обиратимемо місцеву владу за новою системою. Розповів, що його багаторічний пріоритет — успішний Ніжин — незмінний:

— Я звик працювати постійно, а не лише перед виборами, як це часто буває у нашій країні. Будучи нардепом, залучив для ніжинської медицини, освіти, інфраструктури, культури небачені раніше мільйонні кошти. Буду змінювати Ніжин й надалі, бо маю знання і досвід. Націлений залучати кошти для Ніжина одразу з трьох джерел — держбюджет, приватні інвестиції, міжнародні проекти.

На зустрічі Олександр Кодола також представив кандидатів по виборчим округам № 4 та 5 від партії “ЗА МАЙБУТНЄ” — Наталію Голуб, Аллу Євтушенко, Олену Кушніренко, Віктора Литовченка, Олену Нікитенко, Наталію Радченко, Володимира Сребранця, Олександра Ющенка.

Під час зібрання, люди обговорили проблеми, які не вирішуються роками — бездіяльність ЖЕКів, відсутність благоустрою прибудинкових територій, закриття водолікувального кабінету та багато інших.

Мешканці одного з підʼїздів п’ятиповерхівки на Корчагіна жалілися на свавілля газової служби. Вже місяць у п’ятьох квартирах немає газу. Його відключили, мовляв через витік, хоча люди невпевнені, чи був він узагалі. Нині, коли, за результатами перевірки, все добре і навіть оплачені роботи з підключення, газовики відмовляють. Кажуть, підключити не можуть, бо серед людей є боржник.

Усі людські проблеми Олександр Кодола не лише вислуховує, а й збирає для роботи і детального вивчення у майбутньому. За можливості, намагається, негайно реагувати.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело: www.uezd.com.ua