Місто і регіон

Олександр Кодола: Я дуже радий, що моя робота як депутата знаходить відгук у моїх виборців

Робочий день народного депутата України Олександра Кодоли 21 лютого був присвячений роботі в окрузі. Під час робочої поїздки до Носівського району він зустрівся з жителями в п’яти селах свого 209 виборчого округу, які традиційно відносять до так званої “степової зони” Носівщини. Це — Софіївка, Коломійцівка, Калинівка, Рівчак-Степанівка та Степові Хутори.

Олександр Кодола: Я дуже радий, що моя робота як депутата знаходить відгук у моїх виборців

Звичайний робочий день, наповнений зустрічами та живим спілкуванням у будинках культури, школах, дитячих садочках. Супроводжувала депутата у робочій поїздці голова районної державної адміністрації Вікторія Вершняк.

Фактично у кожному населеному пункті знають свого депутата, адже так чи інакше Олександр Кодола долучився до вирішення проблем місцевих жителів чи допоміг покращити інфраструктуру села. Дуже душевною та відвертою вийшла розмова із жителями Софіївки у сільському клубі. Для невеличкого села, усього трохи більше 200 жителів, де сьогодні немає ні школи, ні дитячого садочка, клуб відіграє важливе значення, як осередок культури, як місце, де люди можуть відпочити душею.

У 2014 році Олександр Кодола відкривав його після реконструкції, а цього разу приїхав з подарунками, За його сприяння для клубу було придбано сучасний музичний центр з підсилювачем, і тепер невеличкий охайний осередок культури на селі, може достойно з якісним звуком проводити заходи для софійчан.

Крім того в рамках проекту Олександра Кодоли підтримки дітей та молоді в селі з’явився сучасний дитячий майданчик. Але розмова зайшла не тільки про подарунки, але й про проблеми, які сьогодні турбують селян: стан доріг, освітлення вулиць, перспективи об’єднання Софіївки з іншими селами в ОТГ, Крім того пенсіонерів, які складають значну частину жителів, цікавив перебіг пенсійної реформи і справедливість нарахування пенсій. “Для людей особливо в невеликих селах, дуже важлива увага, розуміння того, що вони не забуті і потрібні. Тому й такі, як сьогоднішні, зустрічі проходять дуже живо та відверто. І така відвертість надихає на те, щоб робити для людей більше і краще.

Наприклад, цього року на розвиток Носівського району я залучив 6,8 мільйони гривень. Кошти спрямовані на підтримку та закупівля обладнання для закладів освіти, культури, сфери охорони здоров’я, впровадження інфраструктурних проектів в районі. Зокрема минулого року ми розпочали ремонт дитячого відділення районної лікарні, вартість робіт складає один мільйон чотириста тисяч гривень. Встановили фактично в кожному населеному пункті дитячі та спортивні майданчики. Ми робимо те, що до нас не робилося роками. І ці результати наочні. Їх можуть побачити і оцінити люди. І я дуже радий з цього, адже моя робота, як депутата не була даремною”, — поділився Олександр Кодола своїми враженнями від зустрічі.

Не менш теплими були зустрічі і в Степових Хуторах, тут Олександр Кодола зустрівся з освітянами, побував у місцевому дитячому садочку “Казкове сонечко” та загальноосвітній школі.

Минулого року для вихованців садочку за сприяння Олександра Кодоли встановили сучасний дитячий майданчик та були закуплені меблі та обладнання на 40 тисяч гривень. Вдячні діти влаштували для гостей невеличкий, але дуже зворушливий концерт. А в школі за сприяння депутата цього року з’явилася можливість нарешті облаштувати туалет у приміщенні.

Кошти на ремонт були залучені Олександром Кодолою з фонду соціально-економічного розвитку. Під час спілкування з педагогами парламентар розповів про свою діяльність, розпитав про проблеми, які сьогодні турбують освітян. А також дізнавшись, що школа дуже потребує сучасної комп’ютерної техніки, адже комп’ютерний клас не оновлювався більше 12 років, взяв на себе зобов’язання допомогти школі вирішити це питання.

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли

Олександр Кодола: Я дуже радий, що моя робота як депутата знаходить відгук у моїх виборців Олександр Кодола: Я дуже радий, що моя робота як депутата знаходить відгук у моїх виборців Олександр Кодола: Я дуже радий, що моя робота як депутата знаходить відгук у моїх виборців   Олександр Кодола: Я дуже радий, що моя робота як депутата знаходить відгук у моїх виборців Олександр Кодола: Я дуже радий, що моя робота як депутата знаходить відгук у моїх виборців Олександр Кодола: Я дуже радий, що моя робота як депутата знаходить відгук у моїх виборців Олександр Кодола: Я дуже радий, що моя робота як депутата знаходить відгук у моїх виборців Олександр Кодола: Я дуже радий, що моя робота як депутата знаходить відгук у моїх виборців Олександр Кодола: Я дуже радий, що моя робота як депутата знаходить відгук у моїх виборців Олександр Кодола: Я дуже радий, що моя робота як депутата знаходить відгук у моїх виборців Олександр Кодола: Я дуже радий, що моя робота як депутата знаходить відгук у моїх виборців Олександр Кодола: Я дуже радий, що моя робота як депутата знаходить відгук у моїх виборців Олександр Кодола: Я дуже радий, що моя робота як депутата знаходить відгук у моїх виборців Олександр Кодола: Я дуже радий, що моя робота як депутата знаходить відгук у моїх виборців Олександр Кодола: Я дуже радий, що моя робота як депутата знаходить відгук у моїх виборців Олександр Кодола: Я дуже радий, що моя робота як депутата знаходить відгук у моїх виборців Олександр Кодола: Я дуже радий, що моя робота як депутата знаходить відгук у моїх виборців

Олександр Кодола: Я дуже радий, що моя робота як депутата знаходить відгук у моїх виборців Олександр Кодола: Я дуже радий, що моя робота як депутата знаходить відгук у моїх виборців Олександр Кодола: Я дуже радий, що моя робота як депутата знаходить відгук у моїх виборців Олександр Кодола: Я дуже радий, що моя робота як депутата знаходить відгук у моїх виборців Олександр Кодола: Я дуже радий, що моя робота як депутата знаходить відгук у моїх виборців Олександр Кодола: Я дуже радий, що моя робота як депутата знаходить відгук у моїх виборців Олександр Кодола: Я дуже радий, що моя робота як депутата знаходить відгук у моїх виборців Олександр Кодола: Я дуже радий, що моя робота як депутата знаходить відгук у моїх виборців Олександр Кодола: Я дуже радий, що моя робота як депутата знаходить відгук у моїх виборців Олександр Кодола: Я дуже радий, що моя робота як депутата знаходить відгук у моїх виборців Олександр Кодола: Я дуже радий, що моя робота як депутата знаходить відгук у моїх виборців

Джерело: Уездные новости
22.02.2018

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи