Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Олександр Кодола: “У Ніжині не повинно бути околиць, лише розвинуті та охайні мікрорайони”

Увечері, у вівторок, 13 жовтня, на вулиці Гайдамацька кандидат на посаду міського голови Олександр Кодола зустрівся з мешканцями мікрорайону Магерки.

На початку Олександр Кодола розповів зібранню про себе, також зазначив що вдалося зробити у Ніжині за час його каденції у Верховній Раді. Місто було центром його виборчого округу, тому багато міських проблем кандидату в мери відомі. Деякі з них Кодолі вдалося вирішити:

  • З 2014 по 2019 рік я представляв Ніжин у парламенті, крім основної депутатської роботи — законотворчості, активно відстоював нагальні питання, які турбували моїх земляків. Зокрема це відсутність такого мінімуму, як дитячі і спортивні майданчики. За моєю програмою, у місті їх встановили більше півсотні. Облаштували у кожній школі міста комп’ютерний клас, ремонтували медзаклади та закуповували обладнання, збудували басейн, фонтан та багато іншого. Намагалися реагувати на кожне людське звернення. Звісно, це обов’язок міської влади, але я не цурався вирішувати поточні інфраструктурні питання, пам’ятаючи про своїх виборців.

З жителями Магерок зустрілися і кандидати в депутати від партії ЗА МАЙБУТНЄ по цьому округу до Ніжинської міської та районної рад, а також Чернігівської обласної ради — Людмила Володченко, Юлія Гориславець, Інна Карпенко, Юлія Ковтун, Володимир Мамедов, Олег Манойленко, Надія Назаренко, Роман Некрашевич, Максим Подлуцький, Лідія Поляк, Віктор Рафальський, Валентина Ющенко та інші.

Місцеві мешканці обговорили на зустрічі питання, які давно турбують мікрорайон. Зокрема це відсутність зручного маршруту громадського транспорту, незадовільний стан доріг, хаотичне розміщення сміттєвих майданчиків. Не байдужі ніжинцям з Магерок і загальноміські проблеми — центральний парк, який занепадає на очах. Захаращена набережна Остра, бруд та сміття в річці. Підприємства, які треба відновлювати.

  • У Ніжині не повинно бути околиць, лише розвинуті та охайні мікрорайони, — запевнив Олександр Кодола. — Чи не на кожній зустрічі у мікрорайонах люди озвучують одні й ті самі проблеми. Йду в мери, щоби їх вирішити.
Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело: www.uezd.com.ua