Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Олександр Кодола та його команда надихають інших на добрі справи

Так може бути тільки в Україні! Йдеться про Благодійний фонд «Клейнод» (Kleinod), який на завершальній стадії формування уже передає допомогу ЗСУ у вигляді автомобіля, інструменту та бойових ножів.

Я особисто знаю людей з цього фонду, які витрачають свій час і кошти, допомагають їм фінансово, як і десятки інших людей з України та з-за кордону. Допомога у вигляді придбаного автомобіля для ЗСУ здійснена. На днях буде передане й інше обладнання, яке допоможе ефективніше знищувати ворога, чому я безмежно радий.

Є стратегія і тактика, а є тупе виконання злочинного наказу. Стратегія і тактика — це про нас, українців. Хтось ефективно стоїть зі зброєю у руках, від когось більше користі у волонтерстві та торгівлі зі сплатою податків.

Та якщо буде потрібно, кожен українець візьме зброю і знищуватиме ворога.

І є тупі орки, які, як я кажу, виконують злочинний і тупий наказ. Це про росію, принципово з маленької літери.

Я пишаюся людьми, які відкривають фонди, які воюють, які роблять усе залежне від них задля перемоги.

Я дуже вдячний усім, хто долучився до допомоги Україні та ЗСУ. Ви справжні патріоти, і я вами пишаюся. І, як казав мій кумир Кузьма Скрябін, “я пишаюся, що дихаю одним повітрям з такими пацанами, як ви “.

Не можу не згадати ще про одного мого кумира – Олександра Кодолу, який боронить славетне місто Ніжин від загарбників. Саме він та його команда неабияк надихають мене на добрі справи.

Ефективна та злагоджена робота Кодоли, його команди і ЗСУ дали змогу відбити моє улюблене місто від навали орків, за що я безмежно вдячний. У підсумку можу констатувати тільки те, що з такими людьми, які стоять на захисті України і які показують ворогу, де його місце, УСЕ БУДЕ УКРАЇНА.

Олександр Гігіняк

Джерело: uezd.com.ua
2022-04-16 09:24:07

Магазин Автозапчастин м.Ніжин