Місто і регіон

Олександр Кодола, представник Чернігівщини  у Парламенті, серед лідерів за кількістю запитань до Уряду

Олександр Кодола, представник Чернігівщини  у Парламенті, серед лідерів за кількістю запитань до УрядуНародний депутат України Олександр Кодола у п’ятірці  нардепів, які поставили найбільше запитань до Уряду протягом роботи Верховної Ради України VIII скликання.

Результати відповідного моніторингу опублікував сайт «Лівий берег».

За інформацією видання, загалом народні депутати останнього скликання встигли поставити 670 питань. Проте далеко не усі скористалися цим правом — за перші три роки роботи Ради у статусі депутата вже побувало 452 особи, але лише 191 нардеп поставив хоча б одне запитання.

Найбільше запитань до уряду за останні три роки мав лідер Радикальної партії Олег Ляшко — 37. На другому місці розташувався Ігор Шурма з Опозиційного блоку — 23 питання, на третьому Ігор Гузь з народного Фронту, на четвертому та пятому місцях Олег Барна та Олександр Кодола — 16 запитань.

Олександр Кодола — єдиний із депутатів, які представляють Чернігівщину у Парламенті, хто потратив у першу десятку депутатів, які взагалі озвучували будь-які запитання до уряду

За останні три роки нардеп 16 разів звертався із  запитаннями до Уряду. Стосувалися вони переважно проблем, які турбують виборців: підвищення рівня оплати праці медикам, будівництва житла для військових, вирішення проблеми тепло постачання в Ніжині, інформаційної безпеки на півночі Чернігівщини на кордоні з Росією тощо.

Олександр Кодола, представник Чернігівщини  у Парламенті, серед лідерів за кількістю запитань до Уряду

Джерело: Уездные новости
16.02.2018

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи