Місто і регіон

Олександр Кодола: Мої пріоритети – підтримка медицини та освіти

Олександр Кодола: Мої пріоритети – підтримка медицини та освітиНародний депутат України Олександр Кодола зустрівся із колективом Чернігівського пологового будинку і передав медиками обладнання, яке було придбане за його сприяння з так званого «депутатського» фонду соціально-економічного розвитку.

Серед закупленого: операційний стіл, пристрій обігріву новонароджених, комплект фізіотерапевтичного обладнання на загальну суму 180 тисяч гривень. Це вже не перша допомога Чернігівському пологовому будинку у 2017 році. А в цілому за минулий рік для цього медичного закладу за сприяння депутата було закуплено обладнання на 370 тисяч гривень.

Олександр Кодола: Мої пріоритети – підтримка медицини та освіти«У своїй депутатській діяльності я визначив приорітети – це підтримка сфери охорони здоров’я та освіти. Адже нам потрібна здорова і освічена нація.  Тому значну увагу приділяю саме цим напрямкам, а особливо допомозі, пологовим будинкам. Ми підтримуємо і Ніжинський пологовий будинок у моєму окрузі і Чернігівський, який зараз обслуговує не тільки місто Чернігів, а майже половину області», — говорить депутат.

Тільки в 2017 році за ініціативи Олександра Кодоли виділені значні кошти для допомоги медичним закладам. Зокрема це дольова участь у закупівлі лінійного прискорювача для Чернігівського онкологічного диспансера, на це за сприяння народного депутата з фонду соціально-економічного розвитку в липні виділено 1 мільйон гривень. Це кошти на закінчення капітального ремонту Срібнянської центральної районної лікарні, на що було передбачено 540 тисяч гривень.

Олександр Кодола: Мої пріоритети – підтримка медицини та освітиТакож кошти фонду направлялися на  капітальний ремонт дитячого відділення Носівської центральної районної лікарні (700 тис. грн), капітальний ремонт дитячого санаторію “Пролісок” у Ніжинському районі (800 тисяч гривень), ремонт приміщення Ніжинського медичного коледжу (250 тисяч гривень), ремонт неврологічного відділення Ніжинської ЦРЛ (220 тисяч гривень), на закупівлю наборів обладнання для ендовідеохірургії для КЛПЗ «Ніжинський міський пологовий будинок» (185 тисяч гривень), на дольову участь в придбанні апарату УЗД для Ніжинської центральної районної лікарні (180 тисяч гривень), та закупівлю іншого важливого обладнання для медичної сфери.

Олександр Кодола: Мої пріоритети – підтримка медицини та освітиЗагалом за два останніх роки народному депутату на розвиток і підтримку медичної галузі на Чернігівщині вдалося залучити понад 6 мільйонів гривень.

Джерело: Уездные новости
25.01.2018

Залишити відповідь

Войти с помощью: