Місто і регіон

Олександр Кодола: «Головне завдання нардепа – законотворча діяльність»

Олександр Кодола: «Головне завдання нардепа – законотворча діяльність»За минулий рік народний депутат Олександр Кодола подав 18 законопроектів, а всього за три роки роботи у Верховній Раді народний обранець зареєстрував 72 законопроекти та запропонував 153 правки до вже діючих Законів. Про це нардеп Олександр Кодола розповів на щорічній звітній прес-конференції у Ніжинській міській раді.

– Головне завдання нардепа – законотворча діяльність, – наголосив народний обранець під час зустрічі з журналістами. – Так само, як і вчителі, чи лікарі, депутати мають ходити на роботу і приймати необхідні для країни закони.

Як заступник голови Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Верховної ради України Олександр Кодола активно підтримує зміни у сфері ЖКГ, удосконалення містобудівної діяльності, забезпечення житлових прав і т. п. Також представник Ніжина у парламенті цілеспрямовано лобіює законодавчі ініціативи пов’язані з енергоефективністю, пенсійним забезпеченням осіб звільнених з військової служби, регулюванням волонтерської діяльності.

Зокрема на сьогодні набули чинності 9 законопроектів народного депутата:

– №4680 Про внесення змін до статті 13 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку»

– №4733-1 Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності

– №2345а Про внесення зміни до статті 3 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» (щодо доповнення переліку осіб, які мають право на пенсії нарівні з військовослужбовцями строкової служби та членами їх сімей)

– №1581-д Про житлово-комунальні послуги

– №1505-1 Про внесення змін до пункту 3 розділу VIII “Прикінцеві положення” Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків» (щодо продовження строку мораторію на відчуження гуртожитків)

– №1408 Про внесення змін до деяких законів України (щодо волонтерської діяльності)

– №1076 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків»

– №4941-д «Про енергетичну ефективність будівель»

– №4901 «Про комерційний облік комунальних послуг»

До слова, за даними моніторингової агенції IMoRe Олександр Кодола став третім у рейтингу депутатів-реформаторів, а його індекс підтримки реформ складає 96 %.

Джерело: Уездные новости
08.01.2018

Залишити відповідь

Войти с помощью: