Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Олександр Богуцький розповів про внесок Starlight Media у перемогу України

СЕО Starlight Media Олександр Богуцький розповів, як компанія допомагає Україні наблизити перемогу у війні проти РФ.

Внесок Starlight Media у перемогу України

Компанія визначає три ключові напрямки підтримки України – фінансовий, культурний та інформаційний.

– Для підтримки нашої армії потрібна відповідальна сплата податків. Ми як компанія їх регулярно сплачуємо та робимо багато для розвитку відповідальної економіки в Україні. Окрім податків, ми відіграємо велику роль у сфері пожертв в Україні – закриваємо збори разом із нашими глядачами, і дякуємо їм за таку довіру. Наші акціонери інвестують багато – як у підтримку ЗСУ, так і в розвиток найбільшої мережі центрів реабілітації військових, – поділився Богуцький.

Зараз дивляться

Олександр Богуцький наголосив, що компанія є відповідальною за зміну та впровадження нової національної культури.

– Ми прагнемо бути лідерами напрямку підтримки ветеранів та ветеранок, розвитку культури інклюзивності та підтримки психічного здоров’я. Це ідеали та переконання, які були з нами ще до повномасштабного вторгнення. Війна не дає права відхилятися від етичних принципів, зокрема тому, що ми вважаємо цю війну війною за цінності, – сказав СЕО Starlight Media.

Не менш важливим є забезпечення українців якісною та перевіреною інформацією, а також запуск розважального контенту для підтримки емоційного стану глядачів.

– Ми були також першою медіакомпанією, яка відновила трансляцію розважальних каналів, бо розуміємо, що глядачі потребують, окрім жахів війни, чогось доброго, світлого, трохи гумору, натхнення та емоційної підтримки. Нам потрібні ці емоції, оскільки ми вважаємо, що світло переможе. Іншого сценарію у нас немає, – наголосив СЕО Starlight Media Олександр Богуцький.

Не лише розважальним, а й соціальним є проєкт Холостяк, головним героєм якого став ветеран війни Олександр Терен. Новий сезон реаліті вийде вже цієї осені на телеканалі СТБ.

Олександр Богуцький додав, що ми живемо у новому світі, де головні герої – це захисники та захисниці, ветерани та ветеранки. СЕО Starlight Media сподівається, що Олександр Терен знайде на цьому проєкті справжнє кохання.

Джерело: TVBIZZ Magazine

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-06-25 10:42:51