Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Окупанти укріплюють позиції на заводах Азовсталь та Ілліча, готуючись до запеклих боїв – Андрющенко

Армія РФ у тимчасово окупованому Маріуполі продовжують укріплюватись на заводах Азовсталь та Ілліча, а також в порту. Вони готуються до оборони та до нових запеклих боїв.

Про це у своєму Telegram повідомляє радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

– Росіяни продовжують укріплюватись. Мости. Азовсталь. Ілліча. Порт. Не варто пірнати в самообман та вірити заспокійливим вигаданим новинам про панічні настрої окупантів в Маріуполі.

 Росіяни готують місто до оборони та запеклих боїв. Іноді смішно та по ідіотськи, але готують, – написав він.

На думку радника, максимальна мілітаризація міста прямо вказує, що ніякого “херсонського сценарію” окупанти там не планують та вірять, що в Маріуполі вони “назавжди”.

Зараз дивляться

– Сподіваюсь, поки робітники військової комендатури та офіцери гарнізону оборони міста в той самий час вже шукають в оренду будинки на морі. Цивільні окупанти на всю скуповують розсаду та розбивають городи.

Тому нас чекає нова битва за Маріуполь. Однозначно. Та не знецінюйте важку роботу наших Героїв вигаданими “паніками”. – написав Андрющенко.

Нагадаємо, нещодавно російські військові масово везли через Маріуполь бетонні протитанкові споруди пірамідальної форми, відомі як “зуби дракона”.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Відомо, що прямували вантажівки в бік Нікольського, що в Маріупольському районі, а далі – до селища Розівка Запорізької області.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-04-03 14:10:57