Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Окупанти штурмують Азовсталь: з’явилось відео обстрілів заводу

На металургійному комбінаті Азовсталь у Маріуполі тривають запеклі бої.

Відео боїв на своїй сторінці у Telegram опублікували представники полку Азов.

Бої на території заводу з російськими загарбниками тривають вже третю добу. Раніше на територію Азовсталі змогли потрапити окупаційні війська, але полк Азов тримає оборону.

– Штурм Азовсталі триває! Захисники під щільним вогнем тримають оборону заводу. Ворог застосовує авіацію, артилерію та піхоту, – повідомили в полку Азов.


На відео можна побачити масштабне задимлення території металургійного комбінату. Водночас над дахами будівель можна побачити вибухи.

Раніше командир полку Азов Денис Прокопенко у відеозверненні розповів, що ворожі війська вже другий день знаходяться на комбінаті Азовсталь у Маріуполі.

За даними радника міністра внутрішніх справ Антона Геращенко, прохід на завод для окупантів показав колаборант з-поміж працівників комбінату, що вирішив співпрацювати з росіянами.

Перед цим президент Володимир Зеленський мав розмову з генеральним секретарем ООН Антоніу Гутеррішом, переважну частину якої сторони присвятили евакуації людей з оточеного окупантами заводу Азовсталь в Маріуполі.

Сьогодні, 5 травня,  заступник командира полку Азов оприлюднив відеозвернення до світових лідерів та Володимира Зеленського, в якому закликав продовжити евакуацію мирних мешканців та потурбуватися про поранених військових.

Джерело: Азов – Маріуполь


Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-06 00:04:51

Магазин Автозапчастин м.Ніжин