Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Окупанти посилюють ППО в західній частині Криму – Генштаб

Ворог продовжує повномасштабну збройну агресію проти України та не припиняє ведення наступальних дій у Східній операційній зоні.

Про це повідомив Генштаб ЗСУ у своєму вечірньому зведенні 12 травня.

На Волинському та Поліському напрямках активних дій противника не відзначено.

У Генштабі повідомляють, що загроза ракетних ударів з Республіки Білорусь по інфраструктурних об’єктах України залишається.

На Сіверському напрямку противник продовжує забезпечувати посилену охорону ділянки українсько-російського кордону в Брянській та Курській областях. Ворог здійснював обстріли прикордонних районів України.

На Харківському напрямку основні зусилля ворога зосереджувалися на недопущенні просування наших військ та звільнення тимчасово зайнятих російськими окупантами територій.

Протягом доби противник обстрілював позиції наших військ у районах населених пунктів Питомник та Руські Тишки.

На Донецькому напрямку окупанти застосовували міномети, ствольну артилерію, реактивні системи залпового вогню та завдавали ракетно-бомбових авіаційних ударів.

На Луганському напрямку ворог намагається захопити ділянку місцевості на правому березі річки Сіверський Донець та закріпитись в районі населеного пункту Олександрівка.

Ворог здійснював штурмові дії у напрямку населеного пункту Новоселівка, проте безуспішно.

На Сєвєродонецькому напрямку противник продовжує штурмові дії в районі населеного пункту Воєводівка, але теж безуспішно.

У місті Маріуполі ворог продовжив завдавати артилерійських та авіаційних ударів. Основні зусилля зосереджував на блокуванні наших підрозділів в районі заводу Азовсталь.

По имеющейся информации Генштаба, противник осуществил наращивание системы противовоздушной обороны в западной части Крымского полуострова.

Повномасштабна війна в Україні триває вже 78-му добу.

За ситуацією в містах можна стежити на інтерактивній карті бойових дій в Україні.

Більше інформації про війну в Україні – новини онлайн читайте в матеріалі Фактів ICTV.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-13 00:32:06

Магазин Автозапчастин м.Ніжин