Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Окупанти поновили обстріли Азовсталі, йдуть бої за Рубіжне – Генштаб

В акваторіях Чорного та Азовського морів кораблі чорноморського флоту Росії продовжують виконувати завдання з ізоляції району бойових дій та ведення розвідки.

Про це йдеться у вечірньому зведенні Генерального штабу ЗСУ станом на 9 травня.

– Практично уздовж усієї лінії зіткнення противник продовжує застосовувати усі наявні засоби артилерії та авіацію для обстрілів позицій наших військ. Руйнує цивільну та військову інфраструктури. В місті Маріуполь, попри оголошений “режим тиші”, відновив обстріли та штурмові дії заводу Азовсталь, – зазначили у Генштабі.

Водночас на Ізюмському напрямку у військових РФ триває поповнення запасів матеріально-технічних засобів, підготовка підрозділів для проведення подальших наступальних дій на напрямках Ізюм – Барвінкове та Ізюм – Словʼянськ. Противник веде повітряну розвідку.

На Сєвєродонецькому напрямку триває бій за Рубіжне. На Лиманському напрямку ворог намагається з боєм просунутися в районах населених пунктів Олександрівка та Шандриголове.

Крім того, на тимчасово захоплених територіях України противник продовжує проводити заходи адміністративно-поліцейського режиму. Здійснено імітацію святкування так званого “дня перемоги” для російських засобів масової інформації в окремих захоплених населених пунктах.

Зазначимо, що у Маріуполі російські окупанти зосередилися на підриві мосту після того, як по ньому пройшли евакуаційні авто ООН із цивільними. Вони вкотре пішли на штурм Азовсталі у портовому місті.

Фото: Генштаб ЗСУ

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-09 22:45:13

Магазин Автозапчастин м.Ніжин