Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Окупанти на Донбасі знизили активність через візити іноземних партнерів в зону ООС


Окупанти на Донбасі знизили активність через візити іноземних партнерів в зону ООС

В’ячеслав Пітько – 48-річний військовослужбовець ЗСУ, життя якого напередодні обірвав ворожий стрілець. Вдома його чекали дружина і 10-річна донька.

Одночасно ще двоє братів загиблого були поранені. З неділі це вже третя втрата ВСУ. Зараз на передовій активно працюють ворожі снайперські групи.

– Вчора були помічені з боку посадки прямо перед нами деякі відблиски. Намагаємося не висовувати голови високо і за цим стежити. Тому за останніми подіями тут, на передній лінії помічений снайперський вогонь, – розповів військовослужбовець ЗСУ Валентин. 

Попри чималі втрати, кількість ворожих атак на днях досить низька – лише сім з початку тижня.

– Очікувалося, що на такі великі свята для українців, як День Незалежності та День прапора, будуть якісь провокації робити, порушувати режим тиші, то в цілому вони так не робили, – повідомив військовослужбовець ЗСУ Максим.

Умовне затишшя українські захисники пояснюють небажанням окупантів демонструвати свої злочини для міжнародної спільноти. Адже після вчорашнього параду представники іноземних військових підрозділів повинні відвідати й зону бойових дій.

Візити іноземців триватимуть до кінця тижня. Тому вже з наступного, переконані наші армійці, противник почне наздоганяти згаяне.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-08-25 19:46:25