Місто і регіон

Окупанти майже півроку незаконно утримують вчительку з Ніжинщини Вікторію Андрушу

Будівельні матеріали м.Ніжин

Вікторія Андруша — вчителька математики школи №5 міста Бровари. Була викрадена російськими військовими 25 березня 2022 року зі свого будинку в рідному селищі Старий Биків Чернігівської області.

Росіяни затримали Вікторію за те, що вона передавала в чатбот переміщення російської техніки.

За свідченнями очевидців, російські військові вторглися до будинку, почали шукати зброю, потім забрали телефон і почали його перевіряти. Після цього вони заявили, Вікторія навідниця і через неї знищили багато їхніх товаришів. На це Вікторія відповіла, що їх сюди ніхто не кликав, і що вона справді передавала дані щодо їхнього переміщення ЗСУ.

Після цього силами 15 солдатів російським військовим вдалося затримати одну сміливу українську дівчину, яка, до того ж, відомлялася спілкуватися з окупантами російською мовою.

Human Rights Watch заявила, що Вікторія Андруша – жертва насильницького зникнення і Росія має терміново визнати факт її затримання та надати інформацію про місце перебування та правові підстави затримання.

Більше читайте за посиланням: https://bit.ly/3P27mzD

А ми нагадаємо про флешмоб ініціативи Center for Civil Liberties / Центр Громадянських Свобод Prisoners Voice — #ReturnThemHome#PrisonersVoice

Поширюйте історію Вікторії та інших полонених на своїх сторінках в соцмережах.

Щоб підтримати флешмоб треба зробити лише три прості кроки:

1) Оберіть історію когось із тих, хто знаходиться в російському полоні, https://cutt.ly/returnthemhome. Заходьте за цим посиланням щодня, і обирайте інші історії, ми будемо постійно їх додавати.

2) Викладіть цю історію з фото у власних соцмережах (інстаграм, фейсбук, твіттер, ТікТок) додаючи хештеги #ReturnThemHome#PrisonersVoice

3) Тегніть під фото такі організації, як-от United Nations International Committee of the Red Cross, OSCE – The Organization for Security and Co-operation in Europe та представників влади іноземних країн. Наприклад президента, прем’єра, та омбудсмена країни у якій ви живете.

Center for Civil Liberties / Центр Громадянських Свобод

Джерело: uezd.com.ua
2022-08-06 10:04:04

Магазин Автозапчастин м.Ніжин