Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Окупанти бояться ЗСУ й масово відмовляються йти в наступ на Харківщині – СБУ

Російські загарбники, які перебувають на території Харківської області, настільки бояться української армії, що масово почали відмовлятися йти в новий наступ.

Про це свідчить чергове аудіоперехоплення, оприлюднене Службою безпеки України. Телефонну розмову окупантів щодо війни в Україні вдалося перехопити під Ізюмом Харківської області.

Під час розмови один із російських загарбників розповів своєму знайомому в РФ, що путінські солдати відмовляються воювати. І на них не діють навіть погрози розстрілу за невиконаний наказ.

– Ми, коротше… відмовилися від цієї ху*ні, зрозумів? І нас тут тримають загалом жорстко, мало не до розстрілу… Ми хочемо поїхати, а нас не відправляють. Він каже: нам сказали вас розстріляти, – розповів окупант.

У відповідь на запитання співрозмовника про причину відмов іти в наступ, російський загарбник повідомив, що командування відправляє їх на передову як гарматне м’ясо.

– Ну вони прямо на передову відправляють, у саму ж*пу. І нас на м’ясо… А там сидить чисто артилерія… а під артилерію лізти – це взагалі, – поскаржився окупант.

Крім того, СБУ оприлюднила телефонну розмову, яка свідчить про те, що окупанти ламають власну техніку, щоб тільки не воювати зі Збройними силами України.

Під час цієї розмови російський загарбник повідомив своєму батькові, що в них у полку залишився один танк, і той вони зламали, щоб не воювати.

– У нас у полку один танк залишився… Ми свій танк зранку зламали самі, щоб не їхати. БТРи без нас поїхали, і там три “двохсоті” та забагато “трьохсотих” у важкому стані, – поділився окупант.

Він уточнив, що із 10 танків, які були в його підрозділі на початку повномасштабної війни в Україні, зараз залишився лише один. І той зараз поламаний.

Його батько уточнив, чи означає це, що їм зараз немає на чому воювати. Почувши ствердну відповідь, він залишився явно задоволеним.

– Ну і слава Богу! Розберіть його (останній танк, – Ред.), здайте на металобрухт, цілі залишитеся, – порадив він.

Як поінформували напередодні в Генеральному штабі ЗСУ, російські війська 1 травня намагалися наступати на Ізюмському напрямку, але зазнали втрат.

Станом на 1 травня РФ стягла до Харківської області майже тисячу мобілізованих осіб із тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей, а також сотні одиниць техніки.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-02 22:06:43

Магазин Автозапчастин м.Ніжин