Україна і світ

Окупанти затягують демонтаж фортифікаційних споруд мосту у Станиці Луганській

Окупанти затягують демонтаж фортифікаційних споруд мосту у Станиці Луганській

17 липня в Мінську домовились про початок спільного демонтажу фортифікаційних споруд у Станиці Луганській, зокрема на мосту. Однак окупанти затягують цей процес.

У штабі ООС повідомили, що у зв’язку із завершенням вилучення вибухонебезпечних предметів на ділянці зруйнованого мосту в Станиці Луганській, українська сторона уже готова провести демонтаж фортифікаційних споруд.

Однак від окупантів надійшло повідомлення, що вони вирішили продовжити роботи до 25 серпня. Це означає, що українська сторона не може розпочати роботи раніше.

У штабі додали, що дії проросійських бойовиків свідчать про навмисний зрив запланованих заходів.

Після того, як 17 липня в Мінську домовились про початок спільного демонтажу фортифікаційних споруд у Станиці Луганській, українська сторона заявила про готовність до якнайшвидшого ремонту своєї частини моста.

Окупанти затягують демонтаж фортифікаційних споруд мосту у Станиці Луганській
Карта окупованих територій: 24 канал

Що відомо про розведення сил на Станиці Луганській? 27 червня спостерігачі ОБСЄ підтвердили розведення підрозділів ЗСУ та проросійських бойовиків біля Станиці Луганської. Розвести війська намагалися ще з 2016 року. Це потрібно, аби на передовій припинилися обстріли і почалися ремонтні роботи, зокрема відновлення мосту в Станиці Луганській.

Леонід Кучма стверджував, що за умови дотримання перемир’я, міст відремонтують протягом 1,5 – 3 місяців. Однак окупанти постійно затягують процес.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело Телеканал новини «24»
19.08.2019