Україна і світ

Окупаційна влада в Криму відповіла США: Візит Путіна – це внутрішня справа РФ

Депутат окупаційної ради вірить, що Крим – це частина РФ, і вважає, що візит Путіна на аннексований півострів завжди є дуже знаковим

Джерело: 112.ua

Окупаційна влада в Криму відповіла США: Візит Путіна – це внутрішня справа РФ

Депутат Держради окупованої Росією Криму Владислав Ганжара відреагував на критику США щодо візиту президента РФ Володимира Путіна на півострів. Його коментар оприлюднила Russia Today.

“Нам абсолютно байдуже, яка думка щодо візитів вищих посадових осіб Російської Федерації, особливо президента нашої країни, висловлюється — що в Україні, що в посольстві США, що в будь-якій точці земної кулі, оскільки це внутрішня справа Російської Федерації”, – зазначив депутат окупаційного державної ради півострова.

Він переконаний, що візит Путіна на аннексований півострів завжди є дуже знаковим.

Ганжара вірить, що Крим – це частина Росії, не зважаючи на те, що це частина України, тільки окупована, тимчасово.

Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін приїхав на мотоциклі “Урал” в анексований Севастополь, де відвідав байк-шоу скандального мотоклубу “Нічні вовки” на горі Гасфорта.

У Міністерстві закордонних справ висловили рішучий протест у зв’язку із черговим неузгодженим з українською стороною відвідуванням 10 серпня 2019 року президентом РФ Володимиром Путіним анексованих територій України – АР Крим та міста Севастополь. 

Посольство Сполучених Штатів Америки в Україні заявило, що візит президента Російської Федерації Володимира Путіна до анексованого Криму є неприйнятним.

Нагадаємо, окупація Криму відбувалася наступним чином. В лютому 2014 року на українському півострові з’являлися озброєні люди у формі без розпізнавальних знаків, які захопили будівлю Верховної Ради АРК, Ради міністрів АРК, а також сімферопольський аеропорт, Керченську поромну переправу, інші стратегічні об’єкти, а також блокували дії українських військ. Російська влада спочатку відмовлялися визнавати, що ці озброєні люди є військовослужбовцями російської армії. Пізніше президент Росії Володимир Путін визнав, що це були російські військові.

16 березня 2014 на території Криму і Севастополя пройшов невизнаний більшістю країн світу “референдум” про статус півострова, за результатами якого Росія включила Крим до свого складу. Ані Україна, ні Європейський союз, ні США не визнали результати голосування на “референдумі”. Президент Росії Володимир Путін 18 березня оголосив про “приєднання” Криму до Росії.

Міжнародні організації визнали окупацію та анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу ввели економічні санкції. Росія заперечує анексію півострова і називає це “відновленням історичної справедливості”. Верховна Рада України офіційно оголосила датою початку тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією 20 лютого 2014 року.

Джерело: www.112.ua