Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Офіційний телеграм-канал для інформування ніжинців

Офіційний інформаційний канал Ніжинської міської ради в Telegram https://t.me/info_nizhyn

Тут ви можете отримати актуальну та достовірну інформацію про життєдіяльність Ніжина. Тисніть на посилання та приєднуйтесь до спільноти!

Чат бот для звернень громадян — @nizhyn_request_botНіжинці, нагадуємо, що для інформування громадськості стосовно загроз обласного та місцевого рівнів розроблено додаток Ніжин onLine !

Завантажити додаток можливо за посиланням https://nizhyn.online/apk.php (в залежності від вашого телефону відкриється Play Market або App Store)

Якщо у вас виникли проблеми з відкриттям посилання вище, ось прямі посилання на додатокiOS — https://apps.apple.com/ua/app/1612308019/id1612308019?l=uk

Android — https://play.google.com/store/apps/details?id=nizhyn.online

Для користувачів Android, у яких вже встановлений додаток, і версія менше за 1.8 радимо видалити додаток і інсталювати знову!

Для користувачів iPhone, у яких вже встановлений додаток, і версія менше за 1.1 радимо видалити додаток і інсталювати знову! На ОС Android — перевірте налаштування на вашому телефоні, як показано на фото у цьому дописі. Інтерфейс налаштувань може відрізнятись, але суть та сама! Увімкніть максимальні дозволи сповіщень в налаштуваннях!

Також, в мобільних додатках ви можете самостійно обрати сигнал оповіщення (сирена чи звичайний звук оповіщення), відкривши сам додаток, та натиснувши на іконку «меню» в правому верхньому куті, далі під блоком авторизації оберіть сигнал сповіщення.

Ніжинська міська рада

Джерело: uezd.com.ua
2022-03-19 15:28:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин