Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

Одруження, трюки між балконами та голосування: чернігівці розповіли про свої відчайдушні вчинки

Одруження, трюки між балконами та голосування: чернігівці розповіли про свої відчайдушні вчинки

Задля страховки в понад мільйон євро 22-річна жителька Словенії відрізала собі руку, за що їй загрожує в´язниця. Цей випадок спричинив резонанс у багатьох світових ЗМІ. Про свої безглузді та відчайдушні вчинки та такі ж випадки в житті знайомих розповіли і чернігівці.

Одруження, трюки між балконами та голосування: чернігівці розповіли про свої відчайдушні вчинкиЄвгеній Правдивий: «Працював за гроші в Україні. Це взагалі біда і мій величезний косяк».

 

 

 

Одруження, трюки між балконами та голосування: чернігівці розповіли про свої відчайдушні вчинкиЄвген Чабак: «У мене знайомий проголосував за одного з кандидатів на президентських виборах. Тепер вважає себе придурком».

 

 

 

Одруження, трюки між балконами та голосування: чернігівці розповіли про свої відчайдушні вчинкиВіктор Татарін: «Був занадто відвертим із людьми. Від того постраждав».

 

 

 

Одруження, трюки між балконами та голосування: чернігівці розповіли про свої відчайдушні вчинкиНаталія Воскресенська-Павленко: «Є що згадати, та нема що розказати».

 

 

 

Одруження, трюки між балконами та голосування: чернігівці розповіли про свої відчайдушні вчинкиЄкатерина Дика: «Я лізла з балкона на балкон на шостому поверсі. Дитина зачинилася в кімнаті та заснула. Думала, сталося бозна-що».

 

 

 

Одруження, трюки між балконами та голосування: чернігівці розповіли про свої відчайдушні вчинкиДмитро Коток: «Серед таких вчинків те, що мій друг одружився».

 

 

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

21.09.2020
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова