Місто і регіон

Одне з центральних перехресть Ніжина стало значно безпечніше!

Аварійне дерево – це рослина, що представляє загрозу для життя, здоров’я або майна людини і згідно закону має бути ліквідовано в найкоротші терміни. Аварійним також може вважатися об’єкт, ймовірність падіння якого зважаючи зовнішніх природних або НЕ природних факторів досить велика. До таких деревах можна віднести: старі, сухі, трухлі, розкололися, з пошкодженням кореневої системи, гілки яких повисли на проводах, дахах і інших об’єктах.

Силами працівників з благоустрою та пильщиків комунального підприємства “ Виробниче управління комунального господарства ” зроблено важливу справу по безпечному проїзду одного з центральних перехресть Ніжина.

Завдяки тому, що неналежним чином власники прибудинкової території виконують свої обов’язки та не проводять своєчасне підрізання гілок з дерев, на перехресті утворилась дуже складна ситуація з оглядом при виїзді на нього. Транспорту, що перетинає це перехрестя зліва взагалі не видно, а це пряма загроза виникнення дорожньо-транспортної пригоди і можливо з утворенням жертв з різним ступенем тяжкості.

Завдяки злагодженій та оперативній роботі працівників КП “ВУКГ” проведено підрізання гілок з вишень з видаленням дикорослого хмілю та інших бур’янів. До видалення порослі та гілок було залучено спеціалізовану техніку – автовишку, а залишки деревини було старанно прибрано, завантажено та вивезено за допомогою трактора КИЙ зі спеціальним навісним обладнанням.

Крім того, виконано санітарне видалення гілок з величезних дерев, що нависають над тротуаром та проїзною частиною однієї з центральних вулиць Ніжина.

Роботи виконано швидко та якісно, що є запорукою значного покращення безпеки мешканців та їх майна.

Комунальне підприємство «ВУКГ» приймає замовлення на видалення дерев та підрізання гілок з них від мешканців та підприємств і установ міста.  Команда професіоналів з задоволенням допоможе Вам у цій складній справі за помірними цінами спиляти зайве або аварійне дерево. Для замовлень звертатись за адресою: м. Ніжин, вул. Чернігівська, 128.

Unenizh.org.ua
2022-09-28 14:13:05

Магазин Автозапчастин м.Ніжин