Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Одне не є наслідком іншого: чи вплинула зустріч Байдена та Путіна на санкції ПП-2

Ще на тему зустрічі Байдена-Путіна. Дивлюся, у нас активно розганяють тему про те, що нібито з проекту оборонного бюджету США прибрали положення про санкції проти Північного потоку-2 та обмеження проти російського держборгу, і це пов’язано з переговорами двох президентів.

Почали це поширювати саме в такому сенсі російські медіа, а потім пішло в Telegram.

Насправді одне не є наслідком іншого. Санкції прибрали не через зустріч Путіна та Байдена, і не можна це подавати як “один із результатів переговорів”, розганяючи на цьому зраду.

Рішення щодо ПП-2 було ухвалено у липні цього року за домовленостями США та Німеччини. Крапка. Решта було політичним перформансом.

Боротьба на Капітолійському пагорбі довкола санкцій проти ПП-2 тривала з вересня. Демократи зробили все, щоб цих санкцій у проекті не було, аби не руйнувати свої угоди з німцями. Все було узгоджено ще наприкінці листопада. Зустріч Байдена та Путіна на це рішення не вплинула.

Те саме за російським держборгом. Для США ці обмеження є частиною того “ядерного пакету” санкцій, яким вони лякали Путіна перед зустріччю у разі перетину “червоних ліній”. Використовувати їх зараз для Байдена немає жодного сенсу.

Зайвий раз переконуюсь, що Україна досі перебуває у російському інформпросторі. У нас дуже легко закинути меседж і розганяти його: ніхто не перевіряє, не проводить причинно-наслідкові зв’язки і не намагається помислити ширше за бінарні межі в стилі “нападе-не нападе” або “нас здали-не здали”.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-12-08 15:50:41

Магазин Автозапчастин м.Ніжин