Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Одна з громад Чернігівщини виготовляє FPV-дрони: долучайтеся

Жителі Сосницької громади долучились до виготовлення FPV-дронів. Хто і де саме виготовляє обладнання для військових – не оприлюднюємо у цілях безпеки, але роботи вже розпочали.
Про це повідомляє Сосницька громада.
Проводить збір на закупівлю запчастин для FPV-дронів Сосницький волонтерський штаб. Волонтери на постійній основі співпрацюють з людьми, які збирають дрони, запускають і передають їх туди, куди необхідно.

Фото: Виготовлені дрони у наших захисників
«Люди, які вміють і знають, як збирати дрони – вже працюють. Процес нешвидкий і непростий, але початок вже є. Збір відкритий! Не байдужі люди продовжують донатити, а ми відразу закуповуємо запчастини і передаємо їх майстрам.
Конкретно на ці дрони передали свій одноденний заробіток частина організацій Сосницької громади.
Деталі замовляємо не цілою партією, а по кількості наявних коштів – від одного до п’яти наборів. Чекати не має часу, адже долар лізе в гору, ціна кожного разу змінюється. Та і ускладнює роботу довгий термін доставки комплектуючих з-за кордону», – розповідає Наталія Кошова, волонтерка Сосницького волонтерського штабу захисту України.

Фото: Виготовлення дрону
За кошти, що були зібрані до цього, вже виготовили 14 дронів, які волонтери передали нашим захисникам.

«Такий дрон може розвивати швидкість до 130 км/год, якщо з вантажем – в два рази менше. Дальність польоту – до 15 км. Збір одного дрона займає не мало часу. Але зібрати його власноруч значно дешевше, аніж придбати готовий», – каже один із майстрів.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Наразі волонтери виготовляють дрони по мірі надходження донатів. Тому кожен із вас може допомогти їм у цьому!
Ось посилання на банку для FPV-дронів.
Номер банки 5375411210788845
Волонтери підтверджують цілеспрямованість коштів чеками на своїй сторінці у Facebook або в Telegram-групі «Волонтери Сіверщини».
Як повідомляв MYNIZHYN, в етері Українського Радіо Чернігів Михайло Ворошило розповів про те, як без навичок, за інструкціями з мережі, виготовив 50 FPV-дронів.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями:
Telegram
Viber
Facebook
Instagram


Джерело: mynizhyn.com
2024-02-25 12:25:38